Sony Vegas Movie Studio

Oprogramowanie Sony Vegas Movie Studio pozwala na edycję wideo w prawie wszystkich dostępnych formach min. HDV, AVCHD i 3D MVC. Jest niezastąpiony przy tworzeniu filmów zawierających niesamowite przejścia i efekty specjalne, w tym także napisy lub podkłady dźwiękowe. Obsługa programu jest bardzo intuicyjna i dobrze przemyślana nie sprawia problemów nawet początkującym amatorom. Przygotowany projekt końcowy może być zapisany na płycie DVD lub Blu-ray. Materiał filmowy można wzbogacić o własną oryginalną grafikę i menu.

Pakiet wchodzący w skład Vegas Movie Studio HD Platinum 11 pozwalają na wygodne miksowanie i zapis filmów z dźwiękiem przestrzennym 5.1. Oprogramowanie ma możliwość publikacji materiałów na portalach społecznościowych.

Zawartość pakietu

Vegas Movie Studio HD Platinum 11 ,DVD Architect Studio 5, 56 tematów DVD oraz 360 ścieżek muzycznych.
Ulepszona obsługa kreatorów

Najnowsza wersja oprogramowania pozwalającą na edycję stereoskopowych efektów 3D. Zostało ulepszone działanie kreatorów, wykorzystywanych do renderowania tworzenia i materiałów. Nowa wtyczka Title & Text świetnie ułatwia animacje tytułów i tekstów. A także wprowadzono obsługę plików wideo 34p, 50p i 60.

Zwiększona wydajność  

Wersji 11  ma zwiększoną wydajność silnika renderującego o 20%, jest to możliwe za pomocą wykorzystania akceleracji GPU. Technologia jest wspierana przy użyciu nowoczesnych kart graficznych nVidia i ATI/AMD